Klienci indywidualni

Podziel się

Chcesz zanurzyć się w fascynującym świecie światła i barw? Przyjdź i odkryj tajemnice, które czekają na Ciebie w Centrum Nauki Wyobraźnia! To nie tylko wystawa, to interaktywna przygoda, która pozwoli Ci zrozumieć zjawiska, które otaczają nas każdego dnia.

Co, Gdzie, Kiedy Bilety

Dlaczego warto nas odwiedzić?

 

  • Interaktywne stanowiska - Od kalejdoskopu, przez krzywy świat luster, po magiczne szachy. Każde stanowisko to nowa przygoda i nowe doświadczenie.

 

  • Warsztaty edukacyjne - Nie tylko oglądaj, ale też uczestnicz! Nasze warsztaty pozwolą Ci praktycznie zrozumieć prezentowane treści. Prowadzone przez pasjonatów, dla których nauka to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja.

 

  • Dla każdego coś ciekawego - Bez względu na wiek czy poziom wiedzy, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasze stanowiska edukacyjne są tak zaprojektowane, aby dostarczać wiedzy na różnych poziomach zaawansowania.

BILETY 

 

RODZAJ BILETU CENA
ZA OSOBĘ
KUP BILET 
Wystawa od 30,00 zł
Manualnia  od 35,00 zł
Manualnia + Wystawa od 50,00 zł
Wystawa z edukatorem od 40,00 zł
Bilet rodzinny 2+2 Wystawa od 120,00 zł

Vouchery

od 50,00 zł
* Bilet ulgowy przysługuje posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta i rencisty oraz posiadaczom karty dużej rodziny. Dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie na wystawę. Wstęp jest możliwy wyłącznie w towarzystwie rodzica bądź opiekuna. Wstęp  do Manualni przeznaczony dla dzieci powyżej 9 lat. Ścieżka gdzie wzrok nie sięga dedykowana dzieciom od 12 lat.

 

Parking PWK Prowadź na parking