Parking PWK

{{ParkingRedirectionButton ? 'Prowadź na parking:' : 'Ilość aktualnie wolnych miejsc'}}

Zanurz się w świecie światła i barw i pobudź swoją wyobraźnię!

#

Odkryj fascynujący świat zjawisk fizycznych w Centrum Nauki Wyobraźnia!

Centrum Nauki Wyobraźnia to nie tylko interaktywna przygoda, która pozwoli zrozumieć zjawiska otaczające nas każdego dnia. To największa wystawa w Polsce, obejmująca ponad 100 interaktywnych eksponatów z dziedziny optyki, na którą składają się trzy ścieżki edukacyjne z warsztatami: Barwy, Kalejdoskop, Gdzie wzrok nie sięga i Manualnia.

OTWARCIE WYSTAWY - 14 PAŹDZIERNIKA!

Pawilon 1, zapraszamy!

#

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Wystawa pozwoli eksperymentalnie zbadać i zrozumieć różnorodne zjawiska optyczne i fizyczne, pokaże jak nauka wyjaśnia codzienne zjawiska takie jak kolory tęczy czy odbicia w lustrach oraz jak wiedza z zakresu fizyki i optyki wpływa na nasze życie, od technologii po sztukę. Interaktywna wystawa jest odpowiedzią na nurtujące nas każdego dnia pytania a także jest inspiracją do dalszych poszukiwań.

Pobudź swoją wyobraźnię!

Czekamy na Ciebie!

ORGANIZATORZY:

PATRONAT MEDIALNY:

PATRONAT RADIOWY:

PARTNERZY WYDARZENIA

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.